Hipnoza i Autohipnoza
Dr. Wojciech Orłowski
Leczenie raka przy pomocy wody


416 880 9121

dr.walterorlowski@gmail.com

Toronto - Szczecin - Berlin


Woda sterylna - lekarstwo na raka?


Kobieta przed i po operacji chirurgicznej, która usunęła nowotwór z jej szyi - rycina z roku 1689

Osiągnięcia współczesnej medycyny psychosomatycznej opartej na hipnozie umożliwiają w niektórych przypadkach regresję nowotworów bez interwencji chirurgicznej.


Wstęp

Hipnoza i autohipnoza - Dr. Wojciech Orłowski - Leczenie raka


Nieprawdopodobna historia pacjenta X - którą opisuję poniżej - miała miejsce w latach 50-tych. Jest ona cytowana w wielu książkach na temat hipnozy, jako że jest ona przykładem na to co umysł może zrobić z ciałem, kiedy osiągnie wysoki stopień wiary.

Hipnoza jako narzędzie budowania wiary i pewności siebie ma olbrzymie zastosowanie w medycynie psychosomatycznej.

Uważam że każdy człowiek który autentycznie chce wyzdrowieć z raka, czy też jakiejkolwiek innej choroby powinien zrobić wszystko co jest w jego mocy aby uruchomić uzdrawiającą moc swojego własnego umysłu.

Moc ta może zostać uruchomiona poprzez hipnozę i autohipnozę.

Historia pacjenta X jest udokumentowanym przykładem na to że rzeczywistość uzdrowienia poprzez umysł jest rzeczywistością realną.

Realność tej rzeczywistości nie oznacza że należy odrzucić zdobycze medycyny konwencjonalnej. Oznacza ona jedynie że uzdrawiająca moc umysłu jest tak wielka, że zignorowanie jej jako  lekarstwa, podczas gdy używamy tego wszystkiego co dała nam medycyna, jest niewybaczalne.

Zignorowanie i niewykorzystanie uzdrawiającej mocy naszego umysłu jest tak niewybaczalne jak cierpienie z powodu biedy, podczas gdy na naszym koncie bankowym mamy miliony.

Angielskojęzyczny orginał historii pacjenta X, w którym  możesz znaleźć jego faktyczne nazwisko, oraz autentyczną nazwę Leku Y, który mu początkowo podawano, znajduje się na mojej angielskiej stronie internetowej.

Link do tej strony strony znajduje się na końcu strony którą teraz czytasz.


Nieprawdopodobna historia pacjenta X

Hipnoza i autohipnoza - Dr. Wojciech Orłowski - Leczenie raka


Pacjent X miał zaawansowanego raka gruczołów limfatycznych.

Wielkie guzy rakowe wielkości pomarańczy były widoczne na jego karku, brzuchu i pod pachami.  

Podawano mu często tlen do oddychania i wydawało się że był on już w stadium końcowym swojej choroby i że jedynym lekarstwem jakie można było mu jeszcze podać były środki uśmierzające.

Pomimo że jego lekarze nie dawali mu już żadnych szans na powrót do zdrowia, pacjent X był pełen dobrej nadziei. 

Powodem optymizmu pacjenta X było to że gazety podały do wiadomości wejście na rynek nowego rewelacyjnego leku leczącego raka, pod nazwą Lek Y (Lek Y, po krótkim okresie testów w szpitalach okazał się całkowicie bezwartościowy).

Pacjent X, usłyszał że nasz szpital był jednym ze stu szpitali, w których Lek Y miał być testowany.

Dano nam ilość leku wystarczającą do leczenia dwunastu wybranych pacjentów. Pacjent X nie był na liście tych, którzy zostali wybrani, jako że uważaliśmy go za przypadek beznadziejny, któremu nic nie było już w stanie pomódz.

Pacjent X był jednak całkowicie innego zdania. Kiedy dowiedział się że zaczynamy nasze testy, zaczął nas tak usilnie błagać o włączenie go do grupy pacjentów testowanych, że wbrew ustalonemu regulaminowi testowania, zadecydowałem że Lek Y zostanie mu dany.

Zastrzyki Leku Y miały być dawane trzy razy w tygodniu. Pacjent X otrzymał swój pierwszy zastrzyk w piątek. Byłem przekonany że jak wrócę do pracy w poniedziałek, będzie on już martwy i że resztę Leku Y będzie można podać pacjentowi, który na test się kwalifikuje.

W poniedziałek, zdziwienie moje nie miało granic, kiedy zobaczyłem co stało się z pacjentem X. W piątek, pacjent X był umierający a dzisiaj znajdował się on w całkiem dobrym stanie.

Jego olbrzymie guzy rakowe skurczyły się do połowy ich piątkowego rozmiaru. W żadnym z innych pacjentów, którym również podano Lek Y, nie było pozytywnej zmiany.

To co stało się z pacjentem X było fenomenem, który wymagał wyjaśnienia. Zadecydowałem że zastrzyki Leku Y będą mu nadal podawane.

W ciągu 10 dni pacjent X całkowicie powrócił do zdrowia. Niedawno nie był on w stanie oddychać bez tlenu, a teraz latał swoim samolotem na wysokości 4000 metrów, bez jakichkolwiek problemów oddechowych.

Ta nieprawdopodobna sytuacja zaistniała na początku testów Leku Y.

Po kilku miesiącach testowania, gazety zaczęły podawać że żaden ze szpitali testujących Lek Y nie miał jakichkolwiek pozytywnych rezultatów.

Wiadomości te bardzo zaniepokoiły pacjenta X. Zaczął on stopniowo tracić wiarę w Lek Y, i po dwóch miesiącach perfekcyjnego zdrowia, zdrowie jego zaczęło na nowo szwankować.

W ciągu dwóch tygodni pacjent X powrócił do swojego poprzedniego stanu i na nowo został przyjęty do naszego szpitala.

Powrót pacjenta X, w stanie tak beznadziejnym jakim był jego stan poprzedni, dał nam unikalną okazję aby przeprowadzić na nim naukowy, kontrolowany experyment.

Decyzję przeprowadzenia tego experymentu podjeliśmy bez żadnych oporów moralnych, jako że nie był on w stanie pacjentowi X w żaden sposób zaszkodzić.

Experyment nasz polegał na oszukaniu pacjenta X i dawaniu mu zastrzyków ze sterylnej wody.

Podczas kiedy pacjent X znajdował się w stanie głębokiej depresji spowodowanej nawrotem choroby, powiedziałem mu że poprzednie zastrzyki Leku Y nie zadziałały dlatego że trzymaliśmy ten lek za długo na półkach i nastąpiła jego degeneracja.

Powiedziałem mu również że właśnie otrzymaliśmy nowy transport Leku Y, który był dwa razy silniejszy od poprzedniego.

Euforia pacjenta X nie miała granic. Na nowo wstąpił w niego wielki optymizm i zaczął on niecierpliwie oczekiwać nowych zastrzyków.

Odczekałem kilka dni aby rozbudzić w pacjencie X wysokie napięcie emocjonalne i z wielką pompą dałem mu pierwszy zastrzyk “zbawiennego leku”, którym był zastrzyk ze sterylnej wody.

Zastrzyki ze sterylnej wody kontynułowane były trzy razy w tygodniu i powrót pacjenta X do całkowitego zdrowia był jeszcze szybszy niż poprzednio.

Na nowo jego wielkie guzy rakowe stopniały tak jak kule śniegowe położone na gorącym piecu.

Pacjent X całkowicie wyzdrowiał i pozostał okazem zdrowia przez dwa miesiące.

Zdrowie jego trwało do momentu w którym przeczytał w gazecie ostateczny werdykt komisji testującej Lek Y. Werdykt ten stwierdzał że Lek Y był całkowicie bezwartościowy w procesie leczenia raka.

Wiadomości na temat bezużyteczności Leku Y, które pacjent X wyczytał w gazecie sprawiły że powrócił on do beznadziejnego stanu swojej choroby praktycznie natychmiastowo i zmarł w przeciągu dwóch dni.


Komentaż

Hipnoza i autohipnoza - Dr. Wojciech Orłowski - Leczenie raka


Nieprawdopodobna historia pacjenta X stawia przed nami pytanie: Co tak naprawdę go uśmierciło? Czy był to rak czy wiadomości, które czytał w gazetach?

Wiadomości gazetowe całkowicie determinowały to co działo się z jego stanem zdrowia. Działały one na pacjenta X tak jak działa super efektywna hipnoza.

Pytania, które historia pacjenta X stawia przed nami są pytaniami stojącymi przed ludźmi cierpiącymi na przeróżne choroby.

Możliwe że są to pytania, które obecnie zadajesz sam sobie:

Czy ja też mogę uruchomić uzdrawiającą moc mojego umysłu?

Jak tego dokonać?

Czy hipnoza faktycznie jest w stanie mi pomódz wyzdrowieć z mojej choroby?


Angielskojęzyczny orginał historii pacjenta X, w którym  możesz znaleźć jego faktyczne nazwisko, oraz autentyczną nazwę Leku Y, który mu początkowo podawanoPowrót od Hipnoza na polską stronę główną

Powrót od Hipnoza na główną stronę angielską