Hipnoza i Autohipnoza 
Dr. Wojciech Orłowski
Pytania i Odpowiedzi


416 880 9121

dr.walterorlowski@gmail.com

Toronto - Szczecin - Berlin


Ile sesji hipnozy potrzeba aby rozwiązać mój problem?

Moje sesje hipnozy są sesjami dopasowanymi do indywidualnych potrzeb każdego z moich klientów.

Jako że każdy człowiek jest inny, nie jestem w stanie odpowiedzieć na pytanie - ile sesji hipnozy będziesz potrzebował.

Mogę jedynie powiedzieć jakie są dane statystyczne mojej praktyki hipnozy na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat.

Moj statystyczny klient pojawia się w moim biurze cztery razy.

Pamiętaj że moje cztery statystyczne spotkania z moim statystycznym klientem są jedynie średnią statystyczną, która ustaliła się na przestrzeni wielu lat. Oznacza to że niektórzy z moich klientów potrzebowali mniej niż cztery sesje hipnozy a inni potrzebowali ich więcej.

Faktem jest że są takie przypadki, które wymagają od dziesięciu do dwudziestu sesji hipnozy aby je skutecznie rozwiązać.

Dla przykładu podam że znana hipnotyzerka polska, prof. Maria Szulc wymagała aby jej klienci pojawiali się codziennie przez okres całego miesiąca (30 sesji) na krótkie sesje wynoszące około 15-20 minut. 

Moje sesje hipnozy odbywają się najczęściej raz na tydzień.


W jakich godzinach dostępne są sesje hipnozy?

Moje sesje hipnozy oferowane są w dni powszednie od wczesnych godzin rannych do wczesnego popołudnia.

Pracuję również w soboty i niedziele w takim samym przedziale godzinowym.


Jak długo trwają sesje hipnozy?

Moje sesje hipnozy trwają średnio około godziny. Przeznaczam na nie tyle czasu ile potrzeba, bez wykraczania poza czas trwania sesji wynoszący 2 godziny.

Nie przeciągam sesji w sposób sztuczny kiedy nie jest to potrzebne, i nie kończę ich przedwcześnie jeśli wymagają one więcej czasu.


Czy podczas moich sesji hipnozy może być ktoś ze mną obecny?

Jedynie rodzice małych dzieci mogą być obecni podczas sesji hipnozy. Jeśli boisz się być sam podczas sesji hipnozy to prawdopodobnie nie jesteś na hipnozę gotowy.

Obecność osoby postronnej w niczym nie pomaga. Zakłuca ona jedynie przebieg procesu hipnozy i wywołuje rozproszenie koniecznej koncentracji umysłu. 

Jeśli przywiezie cię ktoś na twoją sesję hipnozy, osoba ta będzie musiała poczekać na ciebie albo w samochodzie albo w pobliskiej kawiarni. Obecność osób czekających na ciebie w pobliżu zakłuca energetycznie przebieg sesji hipnozy.

Ludzie mają wokół siebie pole psychicznej energii, które zawsze ma wpływ na tych którzy znajdują się w zasięgu tego pola.

Szczególnie osoby sobie bliskie oddziaływują na siebie w ten sposób.

Obecność osób ci bliskich w pobliżu, nie jest pożądana podczas sesji hipnozy. Wywołuje ona jedynie niepożądane zakłucenia na poziomie psychiczno-energetycznym. 


Co będzie się działo podczas mojej pierwszej wizyty?

Twoja pierwsza wizyta będzie dokładnym wywiadem, który pozwoli mi zorientować się jak podejść do twojego problemu.

Podobne problemy wymagają często zupełnie innego podejścia u różnych osób.

Umysł każdego człowieka pracuje inaczej i każdy człowiek posiada pewne specyficzne silne i słabe strony.

Hipnoza wymaga abym rozpoznał twoją struktórę psychologiczną. Rozpoznanie to jest absolutnie konieczne aby ci efektywnie pomódz.

Masze pierwsze spotkanie będzie fundamentem na którym twoje robocze sejse hipnozy zostaną zbudowane.

Twoje przejście przez nasze spotkanie wywiadowcze jest równoznaczne z tym że "wynajmujesz" w moim świadomym i podświadomym umyśle swoją "komórkę", która zacznie pracować dla ciebie 24 godziny na dobę, aż do momentu rozwiązania twego problemu.


Co będzie się działo podczas moich roboczych sesji hipnozy?

Twoje robocze sesje hipnozy będą się odbywały w pozycji siedzącej albo leżącej w zależności od tego jaki problem ma być rozwiązany.

Będziesz wprowadzony w odmienny / alternatywny stan świadomości i będą ci podawane odpowiednie sugestie hipnotyczne.

W niektórych przypadkach możliwe jest podawanie sugestii hipnotycznych, które docierają do podświadomości bez użycia transu hipnotycznego.

Znana hipnotyzerka polska prof. Maria Szulc nie używała transu hipnotycznego podczas swoich sesji hipnozy.

Jej osiągnięcia pokazały że można przemawiać do podświadomości bardzo efektywnie, bez użycia transu hipnotycznego jeśli przemawia się do niej odpowiednim językiem.


Ile kosztuje leczenie hipnozą?

Opłata za każdą sesję (również za pierwszą sesję wywiadowczą) wynosi obecnie $260. Opłata ta pobierana jest jedynie gotówką.


Dlaczego koszt sesji jest tak wysoki?

Czasem zadawane mi jest pytanie: "dlaczego koszt moich sesji hipnozy jest tak wysoki?".

Moja odpowiedź zazwyczaj składa się z pięciu części.

Część pierwsza: Ludzie którzy pojawiają się w moim biurze przychodzą jedynie jeśli autentycznie potrzebują pokonać jakiś problem, który bardzo przeszkadza im w życiu. 

Ile tak naprawdę jest warte wyzwolenie się z czegoś co uniemożliwia ci szczęśliwe życie? Czyż efektywna pomoc w takim przypadku nie jest bezcenna? I jeśli jest ona faktycznie bezcenna to czy opłata która wynosi $260 za sesję nie jest ciągle opłatą symboliczną? 

Część druga: Efektywne sesje hipnozy wymagają olbrzymiej ilości energii psychicznej. Sesje te nie tylko wyczerpują energetycznie, wymagają one również ode mnie abym wszedł głęboko w pole energetyczno-psychiczne mojego klienta. Pole to ze względów oczywistych naładowane jest negatywną energią psychiczną, która wywiera swój wpływ na mój własny system energetyczno-psychiczny. Faktem jest że po niektórych sesjach potrzeba mi dużo czasu aby się zregenerować.

To czego sesje hipnozy wymagają ode mnie na poziomie psychiczno-energetycznym sprawia że mogę takich sesji wykonać nie więcej jak dwie na dzień. Maksymalnie dwie sesje na dzień, plus przynajmniej dwa dni przerwy w tygodniu jest moją typową rutyną pracy.

Część trzecia: Moje sesje hipnozy są sesjami wysokiej jakości. Obecny koszt sesji wynoszący $260 za sesję absolutnie nie jest wysoki. Czy wolałbyś pójść na sesję niskiej jakości za $50 po to aby jedynie stracić pieniądze i czas?

Część czwarta: Znana polska hipnotyzerka prof. Maria Szulc wymagała aby jej klienci pojawiali się codziennie przez okres całego miesiąca (30 sesji hipnozy) na krótkie sesje wynoszące 15-20 minut. Jeśli byłbyś jej klientem i jeśli płaciłbyś, powiedzmy, $50 za sesję, leczenie hipnozą w jej gabinecie kosztowałoby cię $1500.

Część piąta: Jeśli opłaty za moje sesje hipnozy wydają ci się za wysokie i jeśli miałbyś siedzieć w fotelu zestresowany ilością pieniędzy jaką musisz wydać, to lepiej byłoby abyś zrezygnował z leczenia hipnozą które ja oferuję.

Stan stresu wywołanego opłatą za sesje działałby przeciwko potencjalnym rezultatom, które mogłyby być osiągnięte gdybyś nie był opłatami za sesje zestresowany.Powrót na moją główną polską stronę internetową

Przejście od Hipnoza i Autohipnoza do wersji angielskiej - Toronto Hypnosis Clinic