Poradnictwo Życiowe 
Jak uzyskać wgląd w przyszłość i naturę sytuacji rozgrywających się w teraźniejszości


416 880 9121

dr.walterorlowski@gmail.com

Toronto - Szczecin - Berlin


Hipnoza i Poradnictwo Życiowe - Wojciech Orłowski


Czy twoja sytuacja życiowa rozwiąże się pozytywnie?

Czy proponowany biznes zadziała?

Czy proponowana investycja przyniesie profit?

Czy twoja relacja z daną osobą jest dla ciebie odpowiednia?

Jakiekolwiek inne pytanie?


Potrzeba uzyskania wiarygodnej odpowiedzi na powyższe pytania jest naszą podstawową życiową potrzebą.

Czy jest jakiś sposób na uzyskanie odpowiedzi na te pytania poza tym co jest w stanie zaoferować wróżka? Okazuje się że tak.


Moje odkrycie

Hipnoza i Poradnictwo Życiowe - Wojciech Orłowski


Prawie 30 lat temu odkryłem sposób na uzyskanie wglądu w przyszłość i w naturę sytuacji, z którymi mamy doczynienia w teraźniejszości.

Odkrycia tego dokonałem podczas studiowania książek napisanych przez jednego z najsłynniejszych psychiatrów świata - Carla Junga (1875-1961), ojca analitycznej psychologii.

Carl Jung

Carl Jung, badacz podświadomości i symboliki snów, odkrył podczas swoich studiów nad mentalnym zachowaniem różnych kultur i narodowości coś co pozwoliło mu na uzyskanie wglądu w przyszłość i w naturę sytuacji rozgrywających się w teraźniejszości.

Był to chiński system przepowiadania przyszłości i uzyskiwania wglądu w to co rozgrywa się w chwili obecnej, stworzony ponad 5000 lat temu - I Ching.

Jung szybko zorientował się że I Ching jest systemem wglądu w naturę rzeczywistości, który swoją powagą i jakością jest nam w stanie dostarczyć przepowiedni, z którymi nie może równać się to co jest w stanie nam dać typowa wróżka.

Carl Jung zobaczył w I Ching tak wielką wartość, że zrobił co było w jego mocy aby upowszechnić I Ching w Ameryce. Jung jest ojcem I Ching na gruncie amerykańskim. Dzięki niemu ukazała się pierwsza publikacja I Ching na świecie w języku angielskim.

Jung używał I Ching często w celu uzyskania wglądu w przyszłość swojego własnego życia. Używał on również I Ching w swojej praktyce psychiatrycznej, kiedy nie był pewien jakie jest najlepsze podejście do danego pacjenta.

Jung nie był jedynym ze sławnych ludzi, których I Ching zafascynował swoją mocą.

Confucius' biography

2000 lat temu, Confucjus, jeden z największych chińskich filozofów powiedział, że gdyby miał jeszcze 50 lat życia, to poświęciłby je wszystkie na studiowanie I Ching.


Zasady na jakich operuje I Ching

Hipnoza i Poradnictwo Życiowe - Wojciech Orłowski


I Ching, jako system przepowiadania przyszłości i wglądu w naturę wydarzeń rozgrywających się w teraźniejszości, jest systemem bardzo poważnym, bazującym na zjawisku, które nauka nazywa SYNCHRONIZACJĄ.

SYNCHRONIZACJA jest zjawiskiem jednoczesnego pojawiania się wydarzeń, które są ze sobą powiązane.

Podczas SYNCHRONIZACJI, nie ma pomiędzy wydarzeniami korelacji przyczynowej (wydarzenie “A” nie wywołuje wydarzenia “B”). Wydarzenia te pomimo że są ze sobą powiązane, zachodzą od siebie niezależnie i równolegle w czasie.

Na przykład:

Niedawno pojechałem do drukarni aby wydrukować moje nowe broszury.

Przyjechałem za wcześnie na umówione spotkanie i postanowiłem odwiedzić przyjaciela, który ma w pobliżu swój biznes.

Jak wszedłem do jego biura, przjaciel mój zrobił wielkie oczy ze ździwienia i powiedział: “Nie uwierzysz jak ci coś pokażę” - podczas gdy wyciągał z kieszeni mały notes, w którym zapisane było moje imię i numer telefonu.

Okazało się że zapisał mój numer telefonu poprzedniego dnia i miał zamiar do mnie zadzwonić w momencie kiedy wszedłem do jego biura.

Nie widzieliśmy się ponad rok czasu i nie planowaliśmy spotkania.

Moje wejście do biura mojego przyjaciela SYNCHRONIZOWAŁO perfekcyjnie z jego zamiarem zadzwonienia do mnie w tym samym momencie.

Oba te wydarzenia pomimo że były ze sobą powiązane, zaszły całkowicie niezależnie od siebie.

Odbyły się one równolegle w czasie, bez korelacji przyczynowej.

Opis - jak zjawisko SYNCHRONIZACJI umożliwia wgląd w przyszłość i naturę sytuacji rozgrywających się w teraźniejszości znajduje się  poniżej, zaraz za opisem procesu konsultacji I Ching.


Proces konsultacji I Ching

Hipnoza i Poradnictwo Życiowe - Wojciech Orłowski


Proces konsultacji I Ching zaczyna się od sformułowania pytania, na które chcemy uzyskać odpowiedź.

Po sformułowaniu pytania rzuca się trzy monety, sześć razy - podczas gdy umysł koncentruje się na postawionym pytaniu. Jakość tej koncentracji jest bardzo istotna.

Sześciokrotne rzucenie trzech monet kreuje heksagram, czyli strukturę zbudowaną z sześciu elementów.

Heksagram uzyskany poprzez rzucenie trzech monet sześć razy prowadzi do konkretnej odpowiedzi na postawione pytanie, którą trzeba odpowiednio zinterpretować w kontekście postawionego pytania.

Konieczność odpowiedniej koncentracji podczas rzucania monet i zdolność do interpretacji uzyskanych odpowiedzi sprawia że konsultacja I Ching jest formą sztuki wymagającej posiadania w tej dziedzinie talentu.


Jak zjawisko SYNCHRONIZACJI umożliwia uzyskanie odpowiedzi na postawione pytania w procesie konsultacji I Ching

Hipnoza i Poradnictwo Życiowe - Wojciech Orłowski


Odpowiednia koncentracja umysłu podczas sześciokrotnego rzucania trzech monet SYNCHRONIZUJE z treścią postawionego pytania.

Rezultatem tej SYNCHRONIZACJI jest odpowiedź na postawione pytanie, która również SYNCHRONIZUJE z treścią postawionego pytania i heksagramem uzyskanym poprzez sześciokrotne rzucenie trzech monet.


Moje konsultacje I Ching

Hipnoza i Poradnictwo Życiowe - Wojciech Orłowski


Od wielu już lat praktykuję konsultacje I Ching dla osób pragnących uzyskać wgląd w przyszłość i naturę sytuacji rozgrywających się w chwili obecnej.

Pośród osób dla których przeprowadziłem wielokrotne konsultacje I Ching znajdują się lekarze medycyny, lekarze naturopaci, profesorowie Uniwersytetu w Toronto i znani biznesmeni.

Jak już wspomniałem powyżej, I Ching jest bardzo poważnym systemem poradnictwa życiowego. Konsultacje I Ching są traktowane bardzo poważnie przez tych wszystkich, którzy mieli okazję zapoznać się z ich wielką wartością.


Jeśli chcesz uzyskać wgląd w swoją przyszłość lub też poznać faktyczną naturę sytuacji rozgrywających się w twojej teraźniejszości możesz zamówić konsultację I Ching dzwoniąc na: 416-880-9121, lub też poprzez e-mail: dr.w.orlowski@rogers.com

Twoja konsultacja I Ching może zostać przeprowadzona przez telefon lub też przez e-mail. Koszt takiej konsultacji wynosi $75.

Opłaty za konsultacje I Ching przez telefon lub przez e-mail, wymagane są przed konsultacją - przez PayPal.

Jeśli konsultacja I Ching przez telefon lub przez email, nie dostarczy wyraźnej odpowiedzi na twoje pytanie, otrzymasz całkowity zwrot pieniędzy.

Możesz również zamówić konsultację I Ching w moim biurze. Koszt takiej konsultacji wynosi $200.

Do konsultacji I Ching w moim biurze dołączona jest dyskusja twojej sytuacji życiowej i porada - jak tą sytuację rozwiązać.

Bez względu na to czy konsultacja I Ching w moim biurze dostarczy wyraźnej odpowiedzi na twoje pytanie, czy też nie - jako że wizyta twoja będzie zawierała dyskusję twojej sytuacji i poradę, jak tą sytuację rozwiązać - za wizytę tą nie otrzymasz zwrotu pieniędzy.Powrót ze strony Poradnictwo Życiowe na główną stronę polską

Powrót ze strony Poradnictwo Życiowe na główną stronę angielską