Hipnoza i Autohipnoza 
Dr. Wojciech Orłowski
Strona Główna

Subsection of the Toronto Hypnosis Clinic website


dr.walterorlowski@gmail.com

Toronto - Szczecin - Berlin

Lista artykułów znajduje się na końcu tej strony


Uwagi wstępne

Strona internetowa na której jesteś, prezentuje część materiału nagromadzonego od początku roku 2010 do chwili obecnej na mojej angielskojęzycznej stronie internetowej, poświęconej hipnozie i autohipnozie.

Jako że strona ta jest częścią mojej angielskojęzycznej strony internetowej, po lewej stronie widoczne są linki do artykułów napisanych w języku angielskim.

Linki do artykułów napisanych w języku polskim są umieszczone na końcu strony którą teraz czytasz. Są one umieszczone w sekcji zatytułowanej: Lista Artykułów. 

Konstrukcję strony internetowej polskiej podejmuję w celu zaoferowania moich usług hipnotycznych, w formie która umożliwia efektywną transformację mentalną na odległość, poprzez nagrania hipnotyczne, kreowane na zamówienia indywidualne.

Od wielu już lat prowadzę działalność hipnotyczną na odległość z mojego biura w Toronto i nadszedł czas aby działalność tą ukierunkować w stronę mojej ojczyzny.

Strona internetowa którą cztasz, ma również za zadanie zaprezentować moje usługi hipnotyczne an terenie Toronto w języku polskim.

Prezentacja moich usług na terenie Toronto w języku polskim była do tej pory ograniczona do artykułów o hipnozie, które pisałem dla polskich gazet.

Olbrzymia popularność Internetu i nieograniczona ilość miejsca dostępnego na stronach internetowych, dla autorów książek i artykułów, sprawiła że postanowiłem skoncentrować moje publikacje na stronach internetowych.

***

Trzy mazwy miast: Toronto, Szczecin, Berlin umieszczone są w nagłówkach stron z których składa się cały materiał zawarty na mojej polskiej stronie internetowej, dlatego że przez kilka tygodni w roku jestem w Szczecinie i w Berlinie, gdzie moje usługi w dziedzinie hipnozy i autohipnozy są również dostępne.

***

Okres w którym rozpoczynam pisanie mojej strony internetowej zatytułowanej Hipnoza i Autohipnoza - Dr. Wojciech Orłowski (koniec roku 2013) zbiega się w czasie z moimi przygotowaniami do wykładów na temat hipnozy, które rozpocznę w styczniu 2014, na Uniwersytecie Torontońskim (University of Toronto).

Wykłady te umożliwiają mi jeszcze większy niż do tej pory kontakt z mieszkańcami Toronto w języku angielskim i jednocześnie motywują mnie do nie zaniedbywania mojego kontaktu ze społecznością polską zarówno w kraju jak i za granicą.


Krótka nota biograficzna

Moja praktyka w dziedzinie hipnozy klinicznej rozpoczęła się w Toronto w roku 1991. Jestem doktorem Medycyny Homeopatycznej, który pomimo początkowej fascynacji Medycyną Homeopatyczną skoncentrował swoją karierę na dziedzinie Hipnozy Klinicznej.

Mieszkam w Toronto od roku 1981 a hipnozą zajmuję się już od 27 lat.

Od 18 lat praktykuję Hipnozę Kliniczną w ścisłym kontakcie z kliniką Ruth Pettle Wellness Center, w Toronto, którą prowadzi jednen z najbardziej znanych w Kanadzie i za granicą lekarzy ginekologów, Dr. Alvin Pettle. Jestem również w kontakcie z innymi kekarzami medycyny w Toronto, którzy polecają moje usługi swoim pacjentom.

Na przestrzeni ostatnich 27 lat przeprowadziłem tysiące sesji hipnozy pomagając moim klientom pokonać problemy, które utrudniały im życie.

Lista ludzkich problemów z których moja hipnoza wyzwala jest bardzo szeroka. Lista ta zaprezentowana jest w sposób ogarniający całokształt mojej działalności w dziedzinie Hipnozy Klinicznej w ogłoszeniu, które publikuję od wielu już lat w Polskim Przewodniku Handlowym w Toronto.

Poniżej prezentuję treść tego ogłoszenia:


Coś sprawia że: brak ci pewności siebie, boisz się pewnych sytuacji, twój potencjał jest zablokowany, zbyt często wpadasz w depresję, brak ci poczucia własnej wartości, ciągle ponosisz porażki, nie możesz powstrzymać się od wypicia alkoholu, papierosy są silniejsze od ciebie, potrzeba jedzenia jest nie do pokonania, słodycze są jak narkotyk, złamane serce nadal sprawia ci ból, nie możesz znaleźć partnera, jesteś w szponach obsesji, wydarzenia przeszłości nadal zabierają ci spokój, prześladują cię natrętne myśli, nie możesz podjąć decyzji, sabotujeż swoje szczęście, wybuchasz niepohamowaną złością, twoje emocje są silniejsze od ciebie, cierpisz na impotencję, zarabiasz za mało pieniędzy, twój biznes nie działa tak jak powinien, cierpisz na nieśmiałość, nie możesz się w życiu odnaleźć, twoje działanie nie jest skuteczne, poddajesz się zbyt łatwo, czujesz się słabszy od innych, stres odbiera ci zdrowie, brakuje ci wytrwałości, twoje życie straciło sens, cierpisz na bóle bez określonej przyczyny, nosisz w sobie poczucie winy, nie potrafisz powiedzieć „nie”, twoja nerwowość niszczy ci życie, twoja wola nie działa, twe świadome wysiłki kończą się niczym.

Czym jest to „coś” co niszczy ci życie? Odpowiedź na to pytanie jest oczywista! Świadomie pragniesz zmiany, ale wszystkie wysiłki twojej woli kończą się niczym, dlatego że jesteś pod kontrolą twych własnych negatywnych podświadomych programów mentalnych, z których moja hipnoza wyzwala.


Co mówią o mnie moi klienci i lekarze, którzy polecają mnie swoim pacjentom

To co mówią o mnie moi klienci i lekarze, którzy polecają mnie swoim pacjentom jest ciągle jeszcze dostępne jedynie w języku angielskim. Z czasem przetłumaczę przynajmniej część tego materiału na język polski.

Dla tych wszystkich, którzy chcą mieć wgląd w ten materiał podaję poniżej dwa linki:

Co mówią o mnie moi klienci

Co mówią o mnie lekarze...


Zbawienna siła hipnotycznych sugestii

Istnieją jeszcze ludzie o głęboko wypaczonych, średniowiecznych poglądach religijnych, a wśród nich również i księża, którzy nawet dzisiaj uważają hipnozę za narzędzie Szatana.

Na szczęście żyjemy w czasach w których Święta Inkwizycja nie może już mordować tych których uważa za heretyków poprzez potworne tortury i spalenie na stosie.

Hipnoza jest darem, który ludzkość otrzymała od Boga po to aby uśmieżyć i wyeliminować cierpienia umysłu i ciała.

W roku 1958 Amerykańska Medyczna Asocjacja oficjalnie uznała hipnozę za użyteczne narzędzie medycyny współczesnej.

Jedną z najbardziej znanych na świecie klinik medycznych, które używają hipnozy jako jedynego środka znieczulającego podczas operacji chirurgicznych jest słynna klinika Mayo w USA.

Zjeżdżają się tam pacjenci z całego świata. Są to ludzie, którzy mają alergię na farmakologiczne środki znieczulające.

Hipnoza jest absolutnym zbawieniem dla tych wszystkich, którzy potrzebują operacji chirurgicznych, a nie mogą być poddani farmakologicznej narkozie.


Czym jest hipnoza?

Hipnoza jest psychologiczną metodą wprowadzania człowieka w pożądany stan ciała i umysłu.

Bardzo często pragniemy świadomie czegoś dokonać ale sprzeciwia się nam nasza własna podświadomość.

Hipnoza jako narzędzie komunikacji z podświadomością umożliwia nam pokonanie naszych negatywnych uwarunkowań mentalnych, głęboko zakożenionych w podświadomości.

Nasze negatywne psychologiczne uwarunkowania, które zanieczyszczają obszar naszej podświadomości sprawiają że dzieje się w naszym życiu to co obrazują poniższe ilustracje.

Powyższe ilustracje odzwierciedlają w sposób graficzny najbardziej podstawową prawdę o naszym umyśle.

Prawda tą jest fakt że posiadamy nie jeden ale dwa umysły, umysł świadomy i podświadomy i bardzo często jest tak że te dwa umysły się ze sobą nie zgadzają.

Jeżeli pragniemy czegoś świadomie ale sprzeciwia się temu nasza podświadomość, szanse na to że osiągniemy to czego pragniemy świadomie są znikome.

Jest tak dlatego że nasz umysł podświadomy jest nieskończenie bardziej potężny od naszego umysłu świadomego.

Umysł świadomy może napiąć swoje mięśnie mentalne i utrzymać określony kierunek działania jedynie przez krótki okres czasu.

Prędzej czy później umysł świadomy musi poddać się potędze podświadomości. Rzeczywistość tą obrazuje poniższa ilustracja.

Nikt nie jest w stanie utrzymać powyżej pokazanego przyrządu do ćwiczeń fizycznych w napiętej pozycji w nieskończoność.

Prędzej czy później nastąpi zmęczenie mięśni i zmuszone one zostaną do poddania się mocy sprężyny.

Na tej samej zasadzie, prędzej czy później, wysiłki naszej świadomej woli muszą poddać się sprzeciwiającej się im potędze podświadomości.

Cała moja praktyka w dziedzinie hipnozy klinicznej ma tylko jedno zadanie. Zadaniem tym jest sprawienie tego aby potęga podświadomości działała nie przeciwko, ale na korzyść moich klientów.


Moja praktyka hipnozy w pytaniach i odpowiedziach

Kliknij na poniższy link jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące mojej praktyki hipnozy

Pytania i odpowiedzi


Lista Artykułów


Kliknij na obrazek

Wykład na Uniwersytecie Torontońskim


Kliknij na obrazek

Leczenie alkoholizmu hipnozą


Kliknij na obrazek

Co tak naprawdę niszczy ci życie?


Kliknij na obrazek

Jak sprawić aby potęga twej podświadomości pracowała dla ciebie a nie przeciwko tobie


Kliknij na obrazek

Jak nabrać wiary w siebie


Kliknij na obrazek

Jak uzyskać wgląd w przyszłość i naturę sytuacji rozgrywających się w teraźniejszości


Kliknij na obrazek

Leczenie raka przy pomocy wody


Kliknij na obrazek

Myślenie o myśleniu


Kliknij na obrazek

Autohipnoza - część pierwsza


Kliknij na obrazek

Autohipnoza - część druga


Kliknij na obrazek

Autohipnoza - część trzecia


Kliknij na obrazek

W Jaki Sposób 
Moja Hipnoza WyzwalaPrzejście od Hipnoza i Autohipnoza do wersji angielskiej - Toronto Hypnosis Clinic