Autohipnoza 
Moja oferta
Dr. Wojciech Orłowski


416 880 9121

dr.walterorlowski@gmail.com

Toronto - Szczecin - BerlinCzęść trzecia - moja oferta autohipnozy


Aby oferta moich usług w dziedzinie autohipnozy przemówiła do ciebie w odpowiedni sposób, powinieneś najpierw przeczytać stronę zatytułowaną Jak pokonać samego siebie przy pomocy autohipnozy i stronę zatytułowaną Autohipnoza - absolutna konieczność w twoim życiu.

Moja oferta autohipnozy jest głównie dla osób, które NIE mieszkają w Toronto i jego okolicach i nie mogą osobiście pojawić się w moim gabinecie.

Jest ona dla tych wszystkich, którzy z różnych przyczyn nie są w stanie sformułować dla siebie efektywnych sugestii autohipnotycznych.

Poprzez tą stronę oferuję personalne (dopasowane do każdego indywidualnego przypadku) instrukcje, które osoby zainteresowane mogą użyć w celu skreowania efektywnego programu autohipnozy.  

Opłata za moje personalne instrukcje autohipnotyczne jest standardowa. Jest ona inna dla osób zamieszkałych w kraju od opłaty wymaganej od osób zamieszkałych za granicą.

Szczegóły dotyczące opłat podane są na końcu tej strony.

Osoby zainteresowane moimi usługami w dziedzinie autohipnozy, proszone są o skontaktowanie się ze mną poprzez email widoczny w górnej części tej strony.  


Hipnoza i Poradnictwo Życiowe - Wojciech Orłowski

W jaki sposób pomogę ci skreować efektywny program autohipnozy dopasowany do twojego indywidualnego przypadku


Etap 1

Etapem pierwszym jest twój własny opis problemu z powodu którego cierpisz. Opis ten musi być wysłany do mnie przez email. Im więcej szczegułów podasz, tym lepiej - ale proszę, nie przekraczaj ilości 500 słów w swoim opisie. 

Etap 2

Etapem drugim jest szereg pytań, które zostaną do ciebie przesłane abym mógł głębiej zapoznać się z naturą twojego problemu.

Etap 3

Etapem trzecim są twoje odpowiedzi na postawione pytania. Etapy 2 i 3, będą powtarzane aż otrzymam od ciebie ilość i jakość informacji koniecznej do skreowania efektywnych sugestii autohipnotycznych, dopasowanych do twojego indywidualnego przypadku.

Etap 4

Etapem czwartym są moje dokładne instrukcje dotyczące sposobu zastosowania autohipnozy w twoim konkretnym przypadku. 

Etap 5

Etapem piątym jest twój raport na temat postępów jakie robisz w kierunku pokonania swojego problemu i podanie ci dodatkowych instrukcji - sformułowanych na podstawie twojego raportu - jeśli zaistnieje taka potrzeba.  


Hipnoza i Poradnictwo Życiowe - Wojciech Orłowski

Opłaty za moje usługi w dziedzinie autohipnozy


Opłata za 5 etapów procesu instrukcji autohipnotycznych wynosi $500 U.S.A.

Opłata ta musi być przesłana przez Western Union przed rozpoczęciem procesu instrukcji autohipnotycznych.

Proces instrukcji autohipnotycznych nie może przekroczyć okresu czasu jednego miesiąca. Ilość przesłanych do ciebie emajli podczas jednego miesiąca nie może przekraczać 10.

Kontynuacja procesu instrukcji autohipnotycznych wymaga opłaty $500 U.S.A. za rozpoczęcie każdego nowego miesiąca.

W celu uzyskania odpowiedzi na pytania dotyczące moich usług w dziedzinie autohipnozy proszę kontaktować się ze mną przez email.
Powrót ze strony Hipnoza - Moja Oferta, na główną stronę polską

Powrót ze strony Hipnoza - Moja Oferta, na główną stronę angielską